czwartek, 4 stycznia 2018

Made in happy new year!


Dla wszystkich czytelników naszego mojego elitarnego bloga najlepsze życzenia w nowym, 3852 roku, dużo zdrowia i sił witalnych, udanych klonowań i teleportacji, ciekawych wycieczek na pierścienie Saturna, wzniosłych chwil w życiu uczuciowym i prywatnym, udanych kontraktów, cesji i fuzji i ogólnie złota, srebra, diamentów, udziałów w kopalniach platyny, złóż ropy naftowej, działek budowlanych na Planetach Układu Słonecznego, współwłasności galaktyk spiralnych i ogólnie transcendencji życzy wieciekto.


Dla zainteresowanych, horoskop chiński sprzed 1834 lat, żeby w końcu było jasne, kto z kim tak, a kto nie. A nie że chodzą jak chcą i wszystko bez sensu.PS. Droga redakcjo miesięcznika Uroda Życia, serdecznie dziękuję!


13 komentarzy:

 1. tak, tak, związek konia ze szczurem może skończyć się dramatem.
  poza tym, wszystko się zgadza.
  Sławna Świnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przeczytłam że może się skończyć szariatem! - o muriaty o szariaty moiściewy! : |

   Usuń
  2. Co Ty tam przerabiasz, Tołstoja??

   Usuń
 2. sorry, Świnio.

  (o kurde, zapomniałam o małpach, zaraz dodam)

  OdpowiedzUsuń
 3. o, to ponieważ jestmże smokiemże to poproszę o szczura! a nie, właściwie mam już kompanię szczurów w szopie, garażu obórce (nie wiem jak nazwać ten kompleks przydatnych budynków w jednej bryle - centrum gospodarstwa?)
  Tobie też o Emi najdostojniejsza! bywam leniwie gdyż jestem leciwie, ale jak bywię to zawsze bywię, darzbór! i prognostykom pogodowym też!
  :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kompleks przydatnych budynków w jednej bryle - przydatorium
   Oczywiście zatem do życzeń dołanczam Życzenie Szczura, niech Szczur spłynie na Twe gospodarstwo i opromieni je swoim wszystkim co ma.

   Usuń
 4. Przy Koniu umarlam (pewnie z zazdrosci, ze tak dobrze sie prezentuje i zawsze wie jak sie ubrac. No i te sukcesy w sporcie), wiec dalej nie bylam w stanie czytac, gdyz lzy zawisci i zazdrosci zalaly mi oczy.

  p.s. Ja jestem zdaje sie Królik. Troche smuteczek, ze nic ciekawego o mnie nie napisali, chlip chlip...
  Podpisano: czytelniczka tego elitarnego bloga, niczym Pies wierna i przejrzysta. Mila nawet niekiedy tez!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszą że jesteś "miły, wykształcony i dyskretny", najlepiej wejść w związek z Kozą. Tygrys niepolecany - wiadome względy.

   Ja w ogóle się dziwię, że ktoś w ogóle chce wchodzić w związki z Tygrysem.

   Usuń
  2. Kurde, związek z Kozą... no ja nie wiem, jakos mnie nie pociągają za bardzo... No ale moze spróbuje, skoro polecają. Najwyzej potem jak nie wyjdzie nic z tego, się miło pożegnam i dyskretnie dam dyla.
   A z Tygrysem to moze Smok by dał radę.

   Usuń
  3. Jesteś z natury wykształcony, więc na pewno nie będzie problemów. Ale może będzie dobrze - na przykład John Wayne był Kozą. (przy tym ja akurat prywatnie poległam i leżę).
   A Tygrys podobno zniszczy wszystko. Może Słonia nie, ale Słonia nie ma w horoskopie.

   Usuń
 5. Smok mnie nie zrozumie, Tygrys tylko czyha w złych zamiarach.
  Fiodor! Idziemy do domu!

  Najlepszości w nowym, jak świeżo wyłuskane niemowlę, roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję i również. Dostojewski będzie Ci sie ładnie komponował do zasłon.

  OdpowiedzUsuń

Sądzisz coś o tym lub o tamtym? Uzewnętrznij się. (W pewnych granicach). (Czasem nie odpisuję, albo odpisuję po kilku latach. I takie tam) (Wiem że to nieadaptacyjne.)