wtorek, 12 kwietnia 2016

Gwiezdna szopa - Reaktywacja

W poprzednich odcinkach (chronologicznie):

Sezon 1
Tańcz i gotuj S01E01 w którym Terminator Gołąbek nie występuje
Tańcz i gotuj S01E02 w którym poznajemy Terminatora Gołąbka
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 1
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 2
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 3
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 4
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 5
50 twarzy Terminatora Gołąbka
Mocny przekaz z gościnnym udziałem ww.
Terminator Gołąbek szuka żony odc. 
2476425
Tribute to Terminator Gołąbek (unplugged)

10 komentarzy:

 1. Nie znałam. Ładny stateczek na okładce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a, to przepraszam. skojarzenie nazwa&obraz wyskoczyło mi od razu, odruchowo.

   Usuń
  2. Ci z Canterbury jakoś słabo docierają do mnie. Poza paroma wyjątkami i watch out for Dr Dream.

   Usuń
 2. Aaaaaaaaa!!!! :D Ja czulam, czulam wszystkimi kosciami, ze to nie moze byc koniec! To jest najlepszy komiks od czasów Babelka z Kudlaczkiem, Kajka z Kokoszem i Nerwosolka z Entomologia!!!
  :}

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby Terminator Gołąbek wiedział że ktoś na niego czeka, to by sie szybciej rozmroził (K&Kokosz czytałam, Nerwosolka miałam 1 zeszyt, ale Bąbelka z Kudłaczkiem to wyznam, nie kojarzę:D

   Usuń
  2. Zartujesz?! Zapomnialas, ze tez rozwazalam start w konkursie na szukanie zony??? No. Obiekt uwielbien i westchnien mi zamrozilas prózniowo!

   A w Babelku i Kudlaczku tez byly fajne postaci, np. Ponury Krwiozerca i Krwiozerczy Ponurak - dwóch wampirów w starym zamku, bardzo uprzejmych i niegryzacych. No i te same psychodeliczna maniera rysunkowa, co w Nerwosolku, bo to tez Baranowski.

   Usuń
  3. (Był taki wiersz, Miłosza, nienapisany, pt. "Pan Cogito, Ponury Krwiozerca, Krwiozerczy Ponurak i Czuły Barbarzyńca jeżdżą na karuzeli tylem do kierunku jazdy")(może ktoś przypomni)

   (Ten, no, ja wiem że Ty tego, wszyscy my tu tego, no, jedziemy na tej samej karuzeli, tego, wiesz, ale ja nie mam wpływu na to, że mi bohater odbiera w próżni telefony od Berecikowej.(Z tego jednego zeszyta pamiętam tylko tą psychodeliczną manierę i chyba jakieś probówki(?)

   Usuń
  4. Ja wiem! Wiem, ze nie ma sily na poskromienie humorzastej malzonki (narzeczonej wlasciwie) ale mialam nadzieje, ze kombinezon Golabka jakos wytrzyma. Nadzieja umiera ostatnia ;)

   Usuń

Sądzisz coś o tym lub o tamtym? Uzewnętrznij się. (W pewnych granicach). (Czasem nie odpisuję, albo odpisuję po kilku latach. I takie tam) (Wiem że to nieadaptacyjne.)